לפני שלושה שבועות נתפס לי הגב עקב פעילות ספורטיבית, מעולם לא היה לי דבר כזה, לאחר יומיים פוניתי לבית חולים אסף הרופא ואושפזתי יומיים - האבחנה הייתה פיתול בשרירי הגב התחתון צד שמאל (לא יכולתי לנשום) קיבלתי טיפול כולל עירויים מיוחדים לווריד ו2 זריקות וולטרן, שום דבר לא עזר, שוחררתי הביתה שבר כלי, לא זזתי שלושה ימים. פניתי ליהודה היקר והמקצוען הפקדתי את עצמי בידיו מכיוון שיותר גרוע מזה לא יכול להיות. יהודה ביצע אבחון מדויק מה יש לי, כולל דיקור סיני ודיקור אורטופדי ועיסוי רקמות עמוק, יצאתי עם הקלה לאחר הטיפול הראשון. יהודה המליץ על סדרה דחופה של שלושה טיפולים וביצענו את הסדרה, אחרי הטיפולים חזרתי להתאמן!!! החזיר לי את יכולות התנועה. יהודה איש יקר, מקצוען ואכפתי אני אישית ממליץ לכל אחד לנסות ולהבין מה אתם מקבלים מיהודה. אני ממשיך בטיפול אחזקה או טיפול מונע אחת לחודש. כבר מצפה לטיפול הבא, יישר כוח יהודה.

" מומלץ בחום! בעיקר למחלימי קורונה, טיפולים שמחזקים את המערכת החיסונית ומעניקים אנרגיה לגוף. יהודה אלוף!!! "

תמר, מהנדסת תוכנה, סבלה שנים מכאבי ראש וצוואר עזים. הטיפול ב"דרך הטבע" באמצעות דיקור עזר ואבחון מדויק, המבוסס על ניסיון מטופלים קודמים, הרגשתי שיפור מיידי, תיארה תמר. הכאבים פחתו משמעותית והרגשתי כאילו חזרתי לעצמי.

פשוט מעניק אנרגיה עצומה!! אחרי טיפול ב"דרך הטבע" רוצה להגיד תודה רבה על טיפול מצוין, מרגיע ומרפא. פשוט ידי קסם.

לא האמנתי איך ההקלה הייתה כבר מהטיפול הראשון! מרגישה אחרת חזרתי לנשום ולחייך הכאב כמעט נעלם. ב"דרך הטבע" נתנו לי הרגשה של יחד וביטחון שיש פתרון לכאב, הטכניקות של דיקור משולב בטכניקות נוספות גרמו לי להרגיש טוב. חבל שלא ידעתי על המקום קודם.

חברים יקרים! באתי ליהודה מקופל ללכת יכולת להתיישר כאבים איומים בגב התחתון. יהודה לאחר מספר טיפולים החזיר לי את החיים הטובים ללא כדורים ללא משככי כאבים. טיפול בצוואר תפוס ועוד היום. מקפיד על טיפול קבוע ומשמר. ממליץ לכולם בחום אתם תתקשרו להודות לי!

אני חייבת לשתף, כי אם הציל אותי אולי יעזור ויציל עוד מאות אנשים שכלואים בכאב עצום. אני מרגישה חופשיה, חופשיה מכאב, הייתי בכלא של כאבים עצומים. פיבומלארגיה, כך זה נקרא. כאבי תופת בכל הגוף, תמידיים, שלא נותנים מנוח גם לא בשינה. מתלווה לזה כאבי ראש מטורפים, סחרחורות, חולשה, עייפות כרונית ובלבול. שמעתי שדיקור סיני ורפלקסולוגיה אמור לסייע.. אבל פחות האמנתי. העדפתי לבלוע מיליון כדורים שלא סייעו לי. ובסוף.. בייאוש של כאבים מטורפים, החלטתי שמה יש לי להפסיד. וששום כסף בעולם לא שווה כאב כזה, ועדיף להוציא כסף על טיפול כזה ולא על מיליון כדורים שרק מחלישים אותי. אז הכרתי אדם ואישיות!! יהודה סלמה מבאר יעקב שלנו!!!! ממש שכן. מטפל בדיקור סיני רפלקסולוגיה ולחיצות. אני בטיפול השני רק!!!! אני אדם אחר. אין עוד כדורים אין מיגרנות אני חופשיה מכאבים... אני זזה הולכת מחייכת ולא שורף לי בעצמות. אני מחכה לכל טיפול כמו אוויר. בורא עולם ויהודה סלמה מודה לך ששחררת אותי מהכאב. ממליצה בחום.

רציתי להמליץ על מוקם יוצא דופן דרך הטבע בהנהלת יהודה סלמה. הגעתי לטיפול בעקבות מיגרנה ששום כדור או טיפול אינו משנה את ההרגשה... יהודה איש מקצוע משכמו ומעלה הציע טיפול במחטים. איני התנסיתי בעברי בסוג טיפול שכזה למיגרנה והייתי די סקפטית... אך תוך מספר דקות הכאב חלף כלא היה, כמו ידי קסם. הטיפול ללא כאב ושום תופעות לוואי. יצאתי בהרגשה שיש מקום שיכול לתת מענה למצבים רפואיים שונים שעד היום לא נחשפתי אליהם. בהזדמנות זו רוצה לומר ליהודה תודה ענקית על הטיפול והאנושיות שיש לבנאדם הזה.

אלוף!! מי שיגיע אליך לא ירצה לעזוב

יהודה רציתי להגיד תודה בעלי היה בעננים מבסוט ממש.

תודה לך יהודה על העזרה! הצלת אותי עם הרפלקסולוגיה בזכותך התקדמו הצירים. ידי זהב

הבן שלי היה אצלך עם כאבי גב חזקים ויצא כמו חדש תודה רבה. ממליצה בחום!

קודם כל אני ממש אבל ממש ממליץ , לאחר כמה טיפולים שכבר עשיתי אני רק יכול להגיד שליהודה יש מגע קסם בידיים ואני כבר מזמין את התור הבא

תודה יהודה! חזרתי ממילואים תפוסה ותשושה אחרי הטיפול אצלך כבר הצלחתי להרגיש הרבה יותר טוב אני עוד אחזור